هزینه ارسال کالا

مبنای ارسال کالا در فروشگاه دنیای ابزار مالمیر همواره ارسال از طریق اداره پست میباشد مگر اینکه خریدار در خواست ارسال توسط تیپاکس را ثبت نماید.

هزینه بسته بندی و ارسال کالا  (که در قسمت مشخصات و توضیحات هر کالا تعیین شده ) به صورت اتومات به جمع مبلغ پرداختی اضافه میشود .مبلغ کرایه بار پس از استعلام از اداره پست بر مبنای معیارهای مشخص تعیین شده و تلاش نموده ایم که مبلغ کرایه تعریف شده برای هر کالا از کرایه واقعی کمتر یا نهایتا برابر باشد که حقی از خریداران محترم ضایع نشود .

اما به هر حال ممکن است  در مواردی معدود مبلغ کرایه دریافتی توسط فروشگاه با اختلاف جزیی بیشتر از مبلغ واقعی کرایه پرداختی به پست باشد که بابت این موارد مدیریت فروشگاه با اطلاع رسانی در این متن مسولیت شرعی را از خود ساقط و خریدار با علم به این تفاوت  جزیی احتمالی مبلغ کرایه خرید را انجام میدهد .

دلیل تعیین هزینه حمل کالا و دریافت آن هنگام خرید کالا این نکته است که ابهامی برای خریدار نباشد و  بداند که کالای مشخص خریداری شده را دقیقا با پرداخت چه مبلغی تحویل خواهد گرفت .

پیامک تحویل کالا به پست همزمان برای خریدار ارسال و مبلغ پرداختی توسط فروشگاه نیز در پیامک مشخص خواهد بود .

اگر هنگام خرید در قسمت توضیحات ( ارسال با تیپاکس را درخواست و ثبت کنید)  با توجه به اینکه همواره مبلغ  تیپاکس بیشتر از اداره پست خواهد بود در زمان تحویل کالا  توسط فروشگاه به تیپاکس مبلغ هزینه پرداخت شده اولیه کرایه هنگام خرید توسط فروشگاه به تیپاکس پرداخت و الباقی مبلغ هزینه ارسال کالا بصورت پس کرایه از خریدار هنگام تحویل دریافت میشود.

در مواردی ارسال کالا به صورت رایگان میباشد که در قسمت توضیحات و مشخصات هر محصول به رایگان بودن و یا مبلغ هزینه ارسال اشاره شده است 

.در حال حاضر تمامی محصولات شرکت تولید کننده پمپ های آب ( توان تک ) به صورت (کاملا رایگان ) توسط فروشگاه به آدرس خریداران محترم  در هر نقطه ای از کشور ارسال میشود.


توجه داشته باشید که هزینه ارسال با تیپاکس بیشتر از اداره پست بوده لذا پیشنهاد فروشگاه ارسال کالا توسط اداره پست میباشد .