رویه ارسال کالا

ارسال سفارش به دو روش تیپاکس و یا ارسال از طریق اداره پست خواهد بود.

پس از طی مراحل خرید باواریز وجه فرایند خرید تکمیل و محصول خریداری شده از لحظه پرداخت وجه وتکمیل اطلاعات خریدار جهت ارسال حداکثر ظرف 24 ساعت محصول تحویل تیپاس و یا اداره پست میشود.

 تاریخ وساعت دقیق تحویل مرسوله به اداره پست یا تیپاکس در همان روز از طریق پیامک به اطلاع خریدار میرسد  در صورت تعطیلی رسمی ارسال کالا اولین روز کاری بعد از تعطیلی انجام میپذیرد 

از لحظه تحویل مرسوله به تیپاکس یا اداره پست مدت زمان تحویل کالا به آدرس خریدار از 24 ساعت الی7 روز  بستگی به موقعیت جغرافیایی محل تحویل کالا به خریدار میباشد.در مواردی معدود ممکن است یک روز کاری به این مدت افزوده شود .

اگر فرایند ارسال با تعطیلی رسمی مواجه شود مدت تعطیلی به زمان فوق الذکر اضافه خواهد شد.

در ارسال کالا با پست هوایی در مناطقی که ارسال زمینی مهیا نیست مدت زمان تحویل کالا به خریدار طولانی تر و بستگی به تاریخ پروازهای مذکور خواهد داشت

 دقت نمایید کالاهایی که وزن کمتر از 10 کیلو گرم دارند به صورت هوایی قابل ارسال میباشد. 

شما در انتخاب نحوه ارسال مختار میباشد اما روش ارسال از طریق اداره پست به دلیل مقرون به صرفه بودن  پیشنهاد فروشگاه میباشد. البته اگه جهت دریافت کالا زمان برای شما از هزینه اولویت بیشتری دارد میتوانید روش ارسال با تیپاکس را انتخاب کنید . .

خریداران گرامی که با توجه به شرایط مکانی قصد تحویل کالا به صورت حضوری را دارند می‌توانند در قسمت کادر  توضیحات در زمان تکمیل اطلاعات جهت سفارش کالا این نکته را به اطلاع فروشگاه رسانده و در ساعت ۹ الی  ۱۸ همه روزه بجز ایام تعطیل رسمی جهت تحویل کالا به آدرس فروشگاه مراجعه نمایند.

با توجه به اینکه مبلغ کرایه حمل هنگام خرید دریافت میشود در صورت درج در کادر توضیحات و سپس تحویل کالا به صورت حضوری مبلغ کرایه به خریدار محترم عودت داده میشود.

تمام تلاش فروشگاه دنیای ابزار مالمیر تحویل هرچه سریعتر کالا به دست خریدار وکسب رضایت شما مشتریان عزیز میباشد .